News - Gimnazjum nr 2 w Bytowie
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Dziennik elektroniczny ˇ Albumy zdjęć Kwiecień 26 2015 08:15:17

Witamy

STRONA INTERNETOWA GIMNAZJUM NR 2 W BYTOWIE ul. Sikorskiego 37 e-mail: gm2bytow@pro.onet.pl
Spot reklamowy

Dodane przez mirek dnia kwiecień 23 2015 14:58:131 Czytań - Drukuj
Liga matematyczna-kolejny etap

W piątek 24 kwietnia 2015r. o godz. 13:40 w sali nr 10
odbędzie się kolejny etap Gimnazjalnej Ligi Matematycznej.

ZAPRASZAMY

Dodane przez mirek dnia kwiecień 20 2015 11:04:542 Czytań - Drukuj
Dzień Otwarty

10 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Szóstolkasiści z okolicznych szkół podstawowych przyszli obejrzeć nasze gimnazjum. Uczniowie naszego gimnazjum oprowadzali ich po klasach, w których były przygotowane prezentacje oraz różnego rodzaju atrakcje.

Dodane przez mirek dnia kwiecień 17 2015 14:06:572 Czytań - Drukuj
Konkurs kaszubski

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy II A Katarzyna Laska zdobyła II miejsce w konkursie „Twòrzimë w rodny mowie”, którego finał odbył się w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Bytowie. Gratulujemy!!!!

Pòzbãdzë sã niezgarë, bò to je złi dorôdca
Jeżlë môsz serce czësti, Twòja wôrtnota ùrôsta.
Pspiewaj cerplëwie za swòjim célã
A òd żecégò dostaniesz wiele.

Dodane przez mirek dnia kwiecień 17 2015 12:34:122 Czytań - Drukuj
Góra grosza
Od 24.11.2014r do 5.12.2014r. w nzaszej szkole została przeprowadzona zbiórka monet
"Góra Grosza"

Uczniowie wraz z nauczycielami zbierali różnego rodzaju nominały na pomoc dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Pierwszy dzień wiosny

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie naszego gimnazjum wraz z nauczycielami zorganizowali konkurs pod hasłem "MATEMATYCZNY DZIEŃ WIOSNY" . W konkursie startowały reprezentacje wszystkich klas. Pytania konkursowe dotyczyły oczywiście zagadnień matematycznych.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodane przez mirek dnia kwiecień 01 2015 08:41:0610 Czytań - Drukuj
Wojewódzki Finał Turnieju Piłki Koszykowej

W Miastku odbył się Wojewódzki Finał Turnieju Piłki Koszykowej. Drużyna dziewczyn z naszej szkoły w składzie: Ania Krawczyk, Klaudia Kałymon, Marta Wnuk-Lipińska, Patrycja Bodnar, Wiktoria Szreder, Ala Cuppa, Natalia Cuppa, Karolina Paszki, Agnieszka Kozłowska, Ola Trojańska zajęła trzecie miejsce wśród drużyn ze Starkowa, Rokit i Miastka. Wyjazd niestety przyniósł jedną kontuzję.

Dodane przez mirek dnia marzec 26 2015 14:03:5314 Czytań - Drukuj
Turniej Halowej Piłki Nożnej

W naszej szkole w najbliższych dniach rozpocznie się klasowy turniej halowej piłki nożnej. Spośród zgłoszonych 11 klas będziemy poszukiwać mistrzowskiej klasy, która otrzyma nagrody ufundowane przez naszego sponsora. Nagrody otrzymają również drużyny, które zajmą 2 i 3 miejsce, król strzelców oraz najlepszy bramkarz. Życzymy zawodnikom dobrej zabawy. Po zakończeniu turnieju poinformujemy państwa o owocach naszej pracy.

z Gimnazjum nr 2 w Bytowie

zakwalifikowali się do zawodów drugiego stopnia XOMG 2014/2015.

Dziękujemy za udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.clap

Komitet organizacyjny

Dodane przez mirek dnia marzec 03 2015 10:09:5621 Czytań - Drukuj
Zawody w piłce koszykowej

19.02.2015r. w Szkole Podstawowej w Bytowie odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej.
Wśród trzech drużyn chłopców i dwóch drużyn dziewczyn pojawili się uczniowie naszej szkoły. Niestety chłopcom, pomimu wspaniałej gry i licznych celnych rzutów nie udało się wygrać z drużyną SMS Bytów i Gimnazjum nr 1.
Natomiast dziewczyny po dogrywce i walce z przeciwniczkami z Gimnazjum nr1 wygrały 28:26.

Drugie miejsce

Kacper Chajecki z klasy 2f zdobył 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie PK „Dolina Słupi”

Więcej informacji o konkursie: wejdź

Dodane przez mirek dnia luty 20 2015 14:26:2128 Czytań - Drukuj