News - Gimnazjum nr 2 w Bytowie
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Dziennik elektroniczny ˇ Albumy zdjęć Luty 11 2016 13:53:53
Nawigacja
BIP
  BIP ->>wejdź

Portal

Sprawy szkolne
  Informacje podstawowe
  Kalendarz szkolny
  Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Prawo szkolne
  Zwolnienia z lekcji WF
  Statut szkoły
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Punktowy system oceniania z zachowania

Rekrutacja
  Zgłoszenie dziecka do szkoły
  Informacja dla rodziców

Konkursy przedmiotowe 2014/2015
  Terminy konkursów
  Regulaminy konkursów

Liga matematyczna
  Regulamin
  Zadania
  Wyniki

Koło misyjne
  Cele, założenia i zadania
  Zbiórka baterii, płyt i telefonów
  Adopcja na odległość
  Dobra moneta
  Bytów-Ukraina
  Akcja Gabon 2012
  Akcja Gabon 2014
  Indonezja 2013
  Podziękowania 2014

Wymiana młodzieży
  Wymiana młodzieży 2014
  Wymiana młodzieży 2015

Biblioteka szkolna
  Godziny otwarcia
  Akcja Zaczytani
  Dysleksja 2014
  Konkurs
  Mikołajki 2013

Wolontariat
  Cele szczegółowe programu
  Szkoło pomóż i TY
  Podziel się posiłkiem
  Z Mikołajem ...
  Caritas - zbiórka żywności
  Z wizytą w ZOL-u

Fotoalbumy
  Albumy zdjęć

Program KIK34
  Informacje o programie

Fotopatrol
  Konkursy

Trzecioklasiści
  Dokumenty do pobrania

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: ~projekt
Witamy


STRONA INTERNETOWA GIMNAZJUM NR 2 W BYTOWIE ul. Sikorskiego 37 e-mail: gm2bytow@pro.onet.pl
Konkursy
Kolejny sukces Marty Wejman z klasy IIIF
20.01.2016 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego w Kościerzynie. Nasze gimnazjum było reprezentowane jedynie przez Martę Wejman z klasy IIIF, która jak się okazało, dnia 05.02.2016 roku po ogłoszeniu wyników przez organizatorów ( Zespołu Szkół Jezuitów im. Stanisława Kostki w Gdyni), przeszła do ostatniego etapu(wojewódzkiego) konkursu biologicznego. Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy uzyskania tytułu laureata z tego konkursu!
- opiekun: Anna Paczkowska

Dodane przez mirek dnia luty 08 2016 13:08:162 Czytań - Drukuj
Noc z matematyką w LO


NOC MATEMATYKI
miejsce: budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie
czas: 11.03.2016r godz.20.00-01.00


Dodane przez mirek dnia luty 01 2016 11:17:00Czytaj więcej ˇ 19 Czytań - Drukuj
I miejsce naszych gimnazjalistek

I miejsce
w XV Ogólnopolskim Konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”


Dnia 15.01.2016r. odbył się w Słupsku parkowy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Zakres materiału dotyczył zagadnień z ochrony przyrody, ochrony środowiska, botaniki, zoologii z podstawy programowej z biologii , a także z zakresu podstawy programowej z geografii oraz z wiedzy na temat Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”. W kategorii indywidualnej pierwsze miejsce zajęła Marta Wejman z klasy IIIF i w kategorii grupowej wraz z Julią Sidorko, Julia Czubą i Wiktorią Chylewską – wszystkie dziewczyny z klasy IIE, zdobyły również I miejsce, a tym samym przeszły do kolejnego wojewódzkiego już etapu konkursu. 18 marca 2016 roku czekają nasze gimnazjalistki kolejne zmagania tym razem w Zaborskim Parku Krajobrazowym. Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy sukcesu w kolejnym etapie!
Więcej na stronie wejdź


Anna Paczkowska

Dodane przez mirek dnia styczeń 26 2016 14:46:3714 Czytań - Drukuj
I miejsce
I miejsce Marty Wejman z IIIF w powiatowym etapie Konkursu Wiedzy o AIDS/HIV


Dnia 08.12.15r. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytowie odbył się powiatowy etap Konkursu Wiedzy o AIDS/HIV, organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytowie. Z naszego gimnazjum w wyniku szkolnego etapu, który odbył się pod koniec listopada, zakwalifikowało się trzy najlepsze uczennice: Amelia Żakowska IIID, Martyna Kułakowska IIE, Marta Wejman IIIF. Po napisaniu testu najlepsza w powiecie okazała się Marta Wejman, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
A.Paczkowska

Dodane przez mirek dnia styczeń 14 2016 09:48:2117 Czytań - Drukuj
"Szansa szansa" I etap
Dnia 07.12.15 roku na 7 godzinie lekcyjnej odbył się pierwszy etap Konkursu Piosenki „Szansa, szansa” organizowanego co roku w okolicy 06 grudnia. W tym roku można było zaśpiewać piosenkę również w języku angielskim. Celem konkursu było: wykrycie talentów, wzajemne poznanie się uczniów oraz opanowanie tremy scenicznej. Do konkursu zgłosiło się 12 uczestników: ośmioro solistów i dwa duety, ale dwie solistki zrezygnowały z udziału. Do pierwszego etapu przystąpiły: Michelle Kuczkowska z Dominiką Mańską, Andżelika Sieprawska z Agatą Świątek, Maja Domaszk, Weronika Wziątek, Oliwia Powąska, Agata Sobisz, Agata Żarska i Anna Jensen. Oceniane były przez jury: dobór repertuaru, warunki głosowe, intonacja, dykcja i ogólne wrażenie artystyczne. Za każdy z tych elementów można było otrzymać max 5 punktów. A w skład jury wchodzili: pan Dyrektor- Adam Piasecki, pani Dyrektor - Elżbieta Kaczyńska, p. Justyna Treder i p. Sylwia Wirska-Lachs- przewodnicząca. W wyniku posumowania uzyskanych punktów, do kolejnego etapu zakwalifikowali się z największą ich ilością: Anna Jensen, Michelle Kuczkowska i Dominika Mańska, Agata Żarska, Weronika Wziątek, Andżelika Sieprawska i Agata Świątek. Podczas obrad jury zaśpiewała Marta Wilma- zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali małe upominki, a tym, którym nie udało się przejść do następnego etapu- również dyplomy.
Tym, którzy zaśpiewali i zagrali dla publiczności, organizatorzy gratulują odwagi i życzą sukcesów w innych konkursach wokalnych!
Anna Paczkowska i Sylwia Wirska-Lachs

Dodane przez mirek dnia styczeń 08 2016 08:42:0835 Czytań - Drukuj
Podziękowanie

Dodane przez mirek dnia styczeń 08 2016 08:25:18Czytaj więcej ˇ 55 Czytań - Drukuj
Mikołajkowy Koncert
Mikołajkowy Koncert Charytatywny 2015


Dnia 11.12.2015 r. po raz dziewiąty odbył się koncert charytatywny, którego celem było wsparcie potrzebujących pomocy finansowej, uczniów z naszego gimnazjum, którą zainicjowała dawno temu pani Krysia Browarczyk, a kontynuują pani Anna Paczkowska wraz z panią Sylwią Wirską-Lachs. Pięciu laureatów pierwszego etapu konkursu piosenki „Szansa, szansa” zaprezentowało się przed liczną publicznością, która kibicowała każdemu uczestnikowi. W wyniku obrad jury wyłoniono najlepszą wokalistkę- Anię Jensen z klasy I, która zaprezentowała przed gimnazjalistami piosenkę Kayi pt.: „Kiedyś byłam różą”. Przyznano także dwie drugie nagrody dla dwóch duetów: Dominiki Mańskiej (IIe) i Michelle Kuczkowskiej, (IIE) które zaśpiewały „Rolling in the Deep” oraz Agaty Swiątek(IIIF) i Andżeliki Sieprawskiej z IIIC, które zaprezentowały : ”Długość dźwięku samotności”. Poziom wokalny był w tym roku na wysokim poziomie. Agata Żarska i Weronika Wziątek otrzymały wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez tajemniczego sponsora, a były to: czytnik e-book, dwie MP-4 oraz cztery powerbanki. Przerwę w czasie obrad jury umiliła nam śpiewem Marta Wilma z klasy IIIE- zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu piosenki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dodane przez mirek dnia styczeń 04 2016 10:23:3442 Czytań - Drukuj
Sparing

Dodane przez mirek dnia listopad 09 2015 10:32:1142 Czytań - Drukuj
Biegi

Dodane przez mirek dnia listopad 09 2015 10:29:1344 Czytań - Drukuj
Diecezjalny Kongres Misyjny „Nieśmy światu Jezusa”.

17 października w bazylice katedralnej oraz auli Collegium Marianum w Pelplinie odbył się Diecezjalny Kongres Misyjny. Misyjne święto licznych ognisk misyjnych z całej diecezji rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny. „Przyznać się do Jezusa Chrystusa jest również postawą misyjną”, powiedział 17 października do przedstawicieli dziecięcych i młodzieżowych kół misyjnych z całej diecezji biskup pelpliński Ryszard Kasyna. Jako szkoła i działające w niej Koło Misyjne mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Dodane przez mirek dnia listopad 09 2015 10:17:5247 Czytań - Drukuj
Dzień Papieski

Z okazji Dnia Papieskiego 16 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony Papieżowi Polakowi- Patronowi Rodziny. Sylwetkę tej wspaniałej osobowości i jego nauczania przybliżyli nam uczniowie pod opieką katechetów.


Dodane przez mirek dnia listopad 09 2015 10:16:2144 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 2 1 2 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?